Top školky | Poradna

Poradna

Poraďte se i Vy s ostatními rodiči a odborníky, vyslechněte si jejich cenné rady a zkušenosti.

Vložit dotaz

Fyzioterapeutka

Petra Lacinová

lacinova.petra@seznam.cz  +420 704 753 115   Bc. Petra Lacinová


Bc. Petra Lacinová - fyzioterapeutka zaměřující se zejména na dětskou problematiku. Vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně, je absolventkou mnoha odborných kurzů jako např. Bazálních posturálních programů dle paní Čápové (základní i dětský kurz), Medical Taping Conceptu, "Něžné náruče rodičů" či Masáží dětí a kojenců. Pravidelně přednáší rodičům a všem, kteří pracují s dětmi, o psychomotorickém vývoji kojenců a jeho správné stimulaci, o vadném držení těla a skoliózách u dětí atd. Taktéž vede kurzy správné manipulace s kojenci a masáže dětí od raného věku. V neposlední řadě již několik let vede i skupinové cvičení těhotných. Více se můžete dozvědět na www.fyzio-petra.cz nebo na facebookovém profilu fyziopetra.

Vadné držení těla?

4. 7. 2017

Dobrý den, dle Vašich článků jsem zjistila, že naše 5-ti letá dcera má pravděpodobně vadné držení těla. Na preventivní prohlídce u pediatra mi bylo řečeno, že je to v pořádku. Mohu se i přesto objednat na nějaké vyšetření i bez žádanky a případně kam...

Správné sezení syna

14. 3. 2017

Dobrý den, náš tříletý syn často při hře sedává se zadečkem na zemi mezi patami a špičkami nohou od těla. Dle kamarádky je tento typ sezení nevhodný. Je tomu opravdu tak? Děkuji.

Kdy pořídit první boty dceři?

6. 3. 2017

Dobrý den, naše dcera (11 měsíců) si sama začíná stoupat a obcházet nábytek. Kdy je potřeba pořídit první boty?

Může hokej poškodit záda mého malého syna

6. 3. 2017

Dobrý den, náš syn (4,5 roku) začal s hokejovou přípravkou a mají trénink 2x týdně na hodinu. Dočetla jsem se na internetu, že hokej je jednostranně zaměřený sport a může vést k nerovnoměrnému vývoji páteře. Je to pravda?

1 Strana 1/1 Zobrazeno 4 z 4 záznamů

Nová hodnocení

Nejnovější hodnocení našich školek

Přihlásit se do newsletteru