Top školky | Poradna

Poradna

Poraďte se i Vy s ostatními rodiči a odborníky, vyslechněte si jejich cenné rady a zkušenosti.

Vložit dotaz

Eva Pavlicová

Vystudovala Střední pedagogickou školu se zaměřením na učitelství v mateřské škole. Má dlouholetou praxii jako učitelka a ředitelka státní i soukromé mateřské školy. Posledních deset let se věnuje zejména problematice intelektově nadaných dětí. Zkušenosti získala mimo jiné i v zahraničních předškolních zařízeních v Německu a Norsku. Absolvovala mnoho studiíí garantovaných MŠMT se specializací na předškolní vzdělávání, práci s nadanými a mimořádně nadanými dětmi, na školský management, montessori pedagogiku a logopedii. Je matkou dvou dospělých synů a šťastnou babičkou malého vnoučka.

Ponížení školného

6. 2. 2017

Od září budeme dávat dceru do státní školky v místě bydliště, ale pouze na 3 dny v týdnu. Mohu požádat o ponížení školného, protože nebude chodit každý den ?

Hygienické potřeby do školky

6. 2. 2017

Chtěla jsem se zeptat, jestli musí děti povinně nosit do školky 2x do roka z domova papírové kapesníky, toaletní papíry a tekutá mýdla.

Nástup do školky

25. 1. 2017

Dobrý den, mám čtyřletého syna, který nechodí do školky. Jsem z druhým synem na mateřské dovolené. Chtěla jsem se zeptat, zda musím dát syna do skolky již ten rok co mu bude pět, když nevím jestli nastoupí do skoly na necelých šesti nebo až na ...

Dcerka zůstala ve stejné třídě

2. 9. 2016

Dobrý den, potřebovala bych se zeptat. Dcerka chodí druhým rokem do školky ale dali jí zase do té samé třídy, i když všechny její kamarádky šly do vyšší třídy. Dcerka nastupovala ve dvou letech a 5mesicich. Tak si říkáme jestli jí nechali ve stejné ...

1 2 3 Strana 3/3 Zobrazeno 4 z 24 záznamů

Nová hodnocení

Nejnovější hodnocení našich školek

Přihlásit se do newsletteru