Top školky | Blog
Učí se vaše děti anglicky? Mohou začít již nyní!

Učí se vaše děti anglicky? Mohou začít již nyní!

11. 8. 2016 | Vzdělávání Sdílet na Facebooku

Kdy a kde začít s učením cizího jazyka?
Mezi jazyky převládají požadavky na anglický jazyk. Jistě bude přínosné, když se dětem nenásilně začne představovat angličtina formou snadných slov, písniček, pohádek. Jestliže nemáte moc času, můžete vyzkoušet anglické školky a jesle. Zkušenosti s nejmenšími dětmi mají například jesle Praha 5, kde mají dlouhé čekací lhůty. Na druhou stranu není problém využít blízké jesle v Praze 6, kde můžete umístit děti už od deseti měsíců věku. Děti se ocitnou v příjemném cizojazyčném prostředí, kde jim bude věnována maximální pozornost.

 

Děti se stoprocentně domluví!
Jestliže máte doma dítě školkového věku a uvažujete o umístění do jazykové školky, nemusíte se vůbec obávat, že by se necítilo dobře a nedomluvilo se. Jak je známo, děti se vždy domluví a nezáleží na jejich rodném jazyku. Anglická školka Praha se hodně podobá klasické školce, jen se děti domlouvají anglicky. Den ve školce je plný her, zábavy, písniček, básniček, plnění úkolů, ale i odpočinku, vycházek, sportu. Děti si budou hrát a zároveň se učit.

 

Pestrý program a rozvíjení talentu
Pro děti je lepší zůstávat co nejvíce času tam, kde se naučí mluvit a vnímat cizí řeč. Jazyková soukromá školka Praha preferuje menší skupinky dětí na jednoho pracovníka (vyškoleného pedagoga, rodilého mluvčího). Při výuce nechybí ani didaktické pomůcky a hračky. Děti si při pravidelné docházce snadno zvyknou na angličtinu a vše naučené pak bez problémů používají i mimo prostor školky.


Přejeme Vám, aby se Vašim dětem výuka anglického jazyka líbila.

Komentáře (0)

Zatím tu nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář

Nová hodnocení

Nejnovější hodnocení našich školek

Přihlásit se do newsletteru