Top školky | Poradna

Poradna

Poraďte se i Vy s ostatními rodiči a odborníky, vyslechněte si jejich cenné rady a zkušenosti.

Vložit dotaz

Správné sezení syna

14. 3. 2017

Dobrý den, náš tříletý syn často při hře sedává se zadečkem na zemi mezi patami a špičkami nohou od těla. Dle kamarádky je tento typ sezení nevhodný. Je tomu opravdu tak? Děkuji.

Očkování

6. 3. 2017

Musí být dítě povinný rok před školou ve školce očkované, když se bude stýkat ve školce i s mladšími dětmi? Děkuji. Simona

Kdy pořídit první boty dceři?

6. 3. 2017

Dobrý den, naše dcera (11 měsíců) si sama začíná stoupat a obcházet nábytek. Kdy je potřeba pořídit první boty?

Může hokej poškodit záda mého malého syna

6. 3. 2017

Dobrý den, náš syn (4,5 roku) začal s hokejovou přípravkou a mají trénink 2x týdně na hodinu. Dočetla jsem se na internetu, že hokej je jednostranně zaměřený sport a může vést k nerovnoměrnému vývoji páteře. Je to pravda?

Mohu přihlásit syna do jakékoliv školky?

22. 2. 2017

Dobrý den mužů svyho syna přihlásit do jakýkoliv školky chci děkuji

Přihláška do mateřské školky

9. 2. 2017

Dobrý den, holčička 2 a čtvrt roku se bude v září 2017 pokoušet přihlásit do státní školky. S ohledem na situaci, že mateřská školka ji nemá za povinnost přijmout, bychom uvítali, kdybychom mohli zkusit podat do více školek a zvýšit si šanci na p...

Povinná účast na školce v přírodě?

6. 2. 2017

Na jaře pojedou děti z naší školky na týden na školku v přírodě. Musí jet povinně i můj syn, když to nechceme? Musí zůstat doma, když nepojede?

Ponížení školného

6. 2. 2017

Od září budeme dávat dceru do státní školky v místě bydliště, ale pouze na 3 dny v týdnu. Mohu požádat o ponížení školného, protože nebude chodit každý den ?

Hygienické potřeby do školky

6. 2. 2017

Chtěla jsem se zeptat, jestli musí děti povinně nosit do školky 2x do roka z domova papírové kapesníky, toaletní papíry a tekutá mýdla.

Nástup do školky

25. 1. 2017

Dobrý den, mám čtyřletého syna, který nechodí do školky. Jsem z druhým synem na mateřské dovolené. Chtěla jsem se zeptat, zda musím dát syna do skolky již ten rok co mu bude pět, když nevím jestli nastoupí do skoly na necelých šesti nebo až na ...

1 2 3 4 5 Strana 3/5 Zobrazeno 10 z 44 záznamů

Nová hodnocení

Nejnovější hodnocení našich školek

Přihlásit se do newsletteru