Top školky | Žebříčky

Žebříček TOP Školek

I v letošním roce bychom Vám, milí rodiče, rádi poděkovali za hodnocení a komentáře, které jste udělili mateřským školkám, jesličkám a dětským skupinkám na stránkách Top školky.

Jsme moc rádi, že společně s námi pomáháte ostatním rodičům najít tu nejlepší školku či jesličky pro jejich děti a přinášíme Vám Žebříček rodiči nejlépe hodnocených mateřských škol, dětských skupin a jeslí v ČR na školní rok 2023 / 2024.

Letošní výsledky vychází z celkového počtu 4.490 hodnocení, ve kterých rodiče ohodnotili celkem 559 mateřských škol a dětských skupin.

Žebříček hodnocení sestavujeme vždy jednou ročně, a to ke konci kalendářního roku. Výsledky jsou zveřejněny před zápisy do mateřských škol a pevně věříme, že při výběru předškolního zařízení jsou pro rodiče tyto informace užitečné a poslouží vedle vlastního instinktu jako doplněk pro výběr top školky.

Pokud jste milí rodiče přesvědčeni o tom, že právě školka, do které chodí Vaše děti je ze všech nejlepší, můžete ji podpořit nejen svým hodnocením ale i tím, že o této možnosti řeknete ostatním rodičům.

Samotná zařízení pak mohou podpořit svá hodnocení vyvěšením letáčku Top Školky na nástěnky, webové stránky nebo sociální sítě školky. Vážení rodiče, přejeme Vám, abyste mateřskou školu nebo dětskou skupinu pro Vaše děti vybrali šťastně a jejich nástup do školky se tak obešel bez stresu, zklamání a dětských slziček.

Celá Česká republika

V celorepublikovém srovnání se na prvních třech místech v jednotlivých kategoriích umístila tato předškolní zařízení:

Přihlásit se do newsletteru