Top školky | O nás

Vážení rodiče

Představujeme Vám portál TOPškolky.cz

Web Topškolky.cz založili mladí rodiče z Ostravy v momentě, kdy jim syna nevzali do mateřské školy. Následovalo hledání soukromých jeslí a dětských skupin, soukromé školky a později i paní na hlídání. Vzhledem k tomu, že se ve stejné situaci ocitla i většina jejich přátel a žádné souhrnné stránky obsahující reference školek na webu v té době k nalezení nebyly, nápad na jejich založení na sebe nenechal dlouho čekat. Po roce náročných příprav stránky 1. června roku 2013 oficiálně spustili. Stránky si během doby získaly silnou oblibu u rodičů i samotných školek.

Více informacíMéně informací

Náš cíl

Naším cílem je pomoci Vám při výběru té nejlepší školky, jeslí a dětských skupin a dalších zařízení pro Vaše dítě.

Databáze

Aktuálně na našich stránkách najdete přes 7000 mateřských škol v ČR. Nechybí ani jesle a dětské skupiny, mateřská centra, agentury na hlídání dětí, tipy na výlety.

Řazení

Sdílejte své zkušenosti s ostatními rodiči či zasílejte tipy na školky svým známým skrze tlačítko Sdílet.

Hodnocení

Mateřské školy, jesle a dětské skupiny a další doplňková zařízení pro děti hodnotí na našich stránkách výhradně sami rodiče.

Sdílení

Všechna předškolní zařízení jsou přehledně řazena podle krajů a měst nebo podle typu zařízení.

Inspirace

Mateřské školy, jesle a dětské skupiny a další doplňková zařízení pro děti hodnotí na našich stránkách výhradně sami rodiče.

Pokud byste svou školku nebo jesle a dětské skupiny na stránkách nenašli, prosíme informujte nás na info@topskolky.cz. S danou školkou se spojíme a přidáme ji do databáze. A pokud Vaši školku zatím nikdo nehodnotil, ujměte se této možnosti jako první.

Soutěž

Naše ocenění

Internet Effectiveness Awards 2013

Rozjezdy roku 2013 v MSK

Řekli o nás

Nová hodnocení

Nejnovější hodnocení našich školek

Přihlásit se do newsletteru